MAM TALENT!!!
Autor: RS@sp3 28 listopada 2022

Plakat "MAM TALENT"

Zapraszamy na eliminacje do szkolnego konkursu „Mam talent”! Prezentacja może mieć formę sceniczną, muzyczną, plastyczną lub sportową:

-śpiew,

-gra na instrumencie,

-taniec,

-układ gimnastyczny,

-sztuka iluzji,

-kabaret,

-recytacja,

-malowanie, rysowanie.

 

Harmonogram eliminacji:

PONIEDZIAŁEK, 5 grudzień8.00, klasy:

1a, 2a, 3a, 4a, 4b

WTOREK, 6 grudzień13.10, klasy:

1b, 2d, 3b, 4c, 5a, 5b, 5c, 5p

CZWARTEK, 7 grudzień12.05, klasy:

1c, 2b, 2c, 3c

 

Przesłuchania będą odbywać się w sali nr 14!!!

J.Kwiatkowska, K.Pasko, R.Martis

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij