Monitor interaktywny na lekcjach historii
Autor: RS@sp3 28 listopada 2022

#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci

 

Uczniowie klas IV i V na lekcjach historii wykorzystują monitor interaktywny zakupiony w ramach programu Laboratoria Przyszłości do pisania, rozwiązywania ćwiczeń a także oglądają wyświetlane materiały filmowe.

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij