GRATULACJE!!!
Autor: RS@sp3 29 listopada 2022

Gratulujemy:

JAKUBOWI WACHOWSKIEMU za zdobycie I MIEJSCA w WOJEWÓDZKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM O DEKALOGU”.

ALEKSANDRZE BULSZY za zajęcie III MIEJSCA w WOJEWÓDZKIM KONKURSIE WIEDZY BIBLIJNEJ- etap rejonowy.

Ola będzie reprezentowała naszą szkołę, w lutym na etapie wojewódzkim.

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij