DRODZY RODZICE, UCZNIOWIE, NAUCZYCIELE, PRACOWNICY i SYMPATYCY NASZEJ SZKOŁY!!!
Autor: RS@sp3 30 listopada 2022

ZAPRASZAMY do udziału w akcji: „I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM”. Dla podopiecznych DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ w STRUMIENIU zbieramy środki czystości. Rzeczy można przynosić do budynku nr 1 i budynku nr 2 do 13 grudnia 2022r.

 

CIESZĄ SIĘ WSZYSCY, KTÓRZY DOSTAJĄ, A JESZCZE BARDZIEJ CI, KTÓRZY DAJĄ !!!

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij