Andrzejkowy zawrót głowy
Autor: UN 30 listopada 2022

Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie dla najmłodszych źródłem poznania tradycji i obrzędów ludowych. Wróżby pobudzają wyobraźnię dziecięcą, pozwalają oderwać się od rzeczywistości i przenieść w świat marzeń i fantazji.

Dzięki wróżbom uczniowie klasy 3b dowiedzieli się, że będą mieli w przyszłości  lekarzy, nauczycieli, architektów czy biznesmenów. Podczas zabawy śmiechu było co niemiara. Nie obyło się też bez tradycyjnej wróżby z butami i sercami.
Bawiliśmy się świetnie. Był również słodki poczęstunek i dyskoteka.  

Koderki z wychowawczynią

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij