Andrzejkowy zawrót głowy
Autor: UN 30 listopada 2022

Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie dla najmłodszych źródłem poznania tradycji i obrzędów ludowych. Wróżby pobudzają wyobraźnię dziecięcą, pozwalają oderwać się od rzeczywistości i przenieść w świat marzeń i fantazji.

Dzięki wróżbom uczniowie klasy 3b dowiedzieli się, że będą mieli w przyszłości  lekarzy, nauczycieli, architektów czy biznesmenów. Podczas zabawy śmiechu było co niemiara. Nie obyło się też bez tradycyjnej wróżby z butami i sercami.
Bawiliśmy się świetnie. Był również słodki poczęstunek i dyskoteka.

Koderki z wychowawczynią