Miejski Konkurs Plastyczny „Anioł”
Autor: RS@sp3 1 grudnia 2022

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Szkoła Podstawowa nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Konopnickiej w Żorach i Stowarzyszenie Przyjaciół Chorych Hospicjum im. Jana Pawła II w Żorach zorganizowały Miejski Konkurs Plastyczny „Anioł”.

Zakończył się szkolny etap konkursu. Zgodnie z regulaminem konkursu, spośród 30 dostarczonych prac, wybraliśmy 10 prac, które wezmą udział w konkursie na etapie miejskim.

Laureaci konkursu wraz z opiekunami zostaną poinformowani telefonicznie 16 grudnia 2022 r. Nagrody również zostaną przekazane do szkół laureatów.

Gratulujemy uczniom, których prace zostały przekazane do etapu miejskiego i życzymy powodzenia!

Prace następujących uczniów zostały przekazane do etapu miejskiego:

1. Pola Dziwoki, kl.2b
  2. Emilia Maciołek, kl.3c