Miejski Konkurs Plastyczny „Anioł”
Autor: RS@sp3 1 grudnia 2022

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Szkoła Podstawowa nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Konopnickiej w Żorach i Stowarzyszenie Przyjaciół Chorych Hospicjum im. Jana Pawła II w Żorach zorganizowały Miejski Konkurs Plastyczny „Anioł”.

Zakończył się szkolny etap konkursu. Zgodnie z regulaminem konkursu, spośród 30 dostarczonych prac, wybraliśmy 10 prac, które wezmą udział w konkursie na etapie miejskim.

Laureaci konkursu wraz z opiekunami zostaną poinformowani telefonicznie 16 grudnia 2022 r. Nagrody również zostaną przekazane do szkół laureatów.

Gratulujemy uczniom, których prace zostały przekazane do etapu miejskiego i życzymy powodzenia!

 

Prace następujących uczniów zostały przekazane do etapu miejskiego:

  1. Pola Dziwoki, kl.2b
  2. Emilia Maciołek, kl.3c
  3. Weronika Brzezina, kl.4b
  4. Samuel Walaszek, kl.6b
  5. Julia Cichy, kl.6c
  6. Oliwia Krysta, kl.6c
  7. Julia Majewska, kl.6c
  8. Wiktoria Sobala, kl.6c
  9. Maciej Nędza, kl.8e
  10. Jakub Krysta, kl.8j

 

U. Siwek, M. Janus, B. Stefanowska, J. Kwiatkowska

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij