Konkurs Grafiki Komputerowej
Autor: RS@sp3 2 grudnia 2022

Zapraszamy wszystkich uczniów klas 4 i 5 na coroczny Konkurs Grafiki Komputerowej – „Bożonarodzeniowa kartka świąteczna”.

Wszyscy uczniowie chcący wziąć udział w konkursie zapisują się u organizatorów. Konkurs odbędzie się w dniu 8 grudnia 2022r. o godzinie 15:00 w sali 35.

Realizacja zadania konkursowego będzie odbywała się on-line w programie, który znajduje się na Dysku Google – aby poćwiczyć rysowanie proszę po zalogowaniu na Classroom wybrać kolejno:

– Aplikacje Google („9 kropeczek” w prawym górnym rogu ekranu)

– Dysk

– + Nowy (po lewej stronie ekranu)

– Więcej i Rysunki Google.

Program ten funkcjonalnością jest bardzo podobny do Painta.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu.

Organizatorzy: Anna Góras, Renata Skóra