Zakodowany Dzień Misia w klasie 1a
Autor: Op@sp3 1 grudnia 2022

Wojtek koduje na macie.Dzień Misia był wspaniałą okazją do zapoznania się z robotem edukacyjnym-ozobotem. Nie zabrakło też zabaw na macie oraz tablicy interaktywnej. Dzieci na Sali Relaksu uczyły się w jaki sposób się wyciszyć i zrelaksować. Na zakończenie dnia pełnego wrażeń uczniowie skosztowali słodkiego miodu.
M. Oparowska-Kozyra

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij