OGÓLNOPOLSKI KONKURS EKOLOGICZNY „EKO-PLANETA”
Autor: admin@sp3 2 maja 2015

20150429_1045545 marca w naszej szkole odbyła się XII edycja konkursu ekologicznego Eko-Planeta o zasięgu ogólnopolskim. Wzięło w nim udział 11 uczniów naszej szkoły. Po trudnych zmaganiach i długim czekaniu na wyniki okazało się, że możemy się poszczycić niemałym sukcesem.

Pierwsze miejsce w naszej szkole uzyskały dwie uczennice: Patrycja Osińska i Zuzanna Mieszczak.

Wyróżnienie w skali kraju otrzymały Zuzanna Krzysztofik i Paulina Jamrozik.

Natomiast dyplomy uznania przypadły w udziale Annie Rudnickiej, Adamowi Dyrdzie, Mateuszowi Gębarowskiemu, Mikołajowi Marzędzie, Agnieszcze Rzeźniczak, Pawłowi Struniawskiemu oraz Kacprowi Zarzyckiemu.

Wszystkim uczniom GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów.

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij