Seans w…bibliotece
Autor: Op@sp3 2 grudnia 2022

Klasy 1a i 1b wybrały się do Miejskiej Biblioteki Publicznej, by miło spędzić andrzejkowy czas. Obejrzały bajkę animowaną pt. „O czym marzą zwierzęta”. Był to wspaniały czas na integrację oraz naukę zasad kulturalnego zachowania w miejscach publicznych. Uczniom bardzo spodobała się ta alternatywa kina;)
Wychowawcy

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij