Pierwsza tablica zainstalowana.
Autor: Oz@sp3 17 maja 2015

OLYMPUS DIGITAL CAMERACzłonkinie koła „Z Comeniusem po Żorach” pojechały na wycieczkę rowerową.

Celem przejażdżki było sprawdzenie zainstalowania pierwszej z tablic będącej owocem tegorocznej pracy koła. Została zamontowana na terenie dworku „U Biesa”. Na tablicy podane są opowiastki związane z tym miejscem. Została także zamieszczona fotografia dworku z czasów współczesnych oraz wyobrażenie „Biesa” w wykonaniu ucznia klasy II B.

Dziewczęta były dumne, że ich praca została doceniona.

Podczas przejażdżki podziwiały wiosenną przyrodę pełną kolorów i wspaniałych zapachów. W drodze powrotnej odwiedziły starych znajomych czyli koniki. Zawarły też nowe znajomości- tym razem z kozami.

Było dużo radości no i ruchu.

Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia dworku „U Biesa”.

Gabriela Steuer

 

 

 

 

 

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij