Gala konkursów „Patriotyzm na co dzień i od święta
Autor: Oz@sp3 24 maja 2015

Nagrody rozdane

W sali MOK-u odbyła się gala konkursów „Patriotyzm na co dzień i od święta” zorganizowanych przez Muzeum Miejskie. Na uroczystość zaproszono laureatów .

Występy poprzedziła krótka prelekcja pana Tomasza Góreckiego, który przypomniał wszystkie ważniejsze święta majowe:

01.05- Święto Pracy

02.05- Dzień Flagi

03.05- Święto Narodowe Trzeciego Maja

05.05- Dzień Europy

08.05- Dzień Zwycięstwa

09.05- Dzień Unii Europejskiej

27.05- Dzień Samorządu Terytorialnego

29.05- Międzynarodowy Dzień Uczestników Misji Pokojowych ONZ

W dalszej części uroczystości wystąpili laureaci wszystkich konkursów we wszystkich kategoriach. Tak więc zaśpiewała Letizia Wawrzyczek – uczennica kl. IIc, zespół wokalny w składzie: Marta Staier – kl. IIIa, Karolina Jędros – kl. IVc, Aleksandra Kloc – kl. IVc, Emilia Piecha – kl.IVc,Wiktoria Drzyzga kl. IVc, Zuzanna Kalisz – kl. Vb, Aleksandra Tkaczyk -kl. Vc. Recytowała Kacper Benisz z kl. IV D. Po zakończeniu występów uczniowie zostali zaproszeni na scenę, tym razem po odbiór nagród. Reprezentanci szkoły – uczniowie kl. Ia zdobyli nagrody w konkursie plastycznym „Święto Ogniowe”: I miejsce Marcel Białoń, II miejsce Renata Martis, III miejsce Agata Chyła oraz wyróżnienia Natalia Płonka i Kinga Bartosik.

Serdecznie dziękujemy wszystkim laureatom za trud włożony w reprezentowanie szkoły i życzymy dalszych sukcesów.