To już ostatnia tablica
Autor: Oz@sp3 24 maja 2015

 Ostatnia opowiastka.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAW sobotę członkinie koła wybrały się na wycieczką rowerową na Kleszczówkę. Celem wyprawy był „Dąb Maryjny”. W tym miejscu leśniczy- pan Sławomir Grochowski zamontował ostatnią tabliczkę z opowiastkami o Dębie Maryjnym.

Niebo było zachmurzone, ale nie padało. Okolice znanego dębu wyglądały zupełnie inaczej niż podczas ostatniej wizyty. Bujna zieleń zasłaniała ścieżki. Wokół dębu wiele kwiatów.

Po krótkim odpoczynku trzeba było wsiąść na rowery i wracać do domu, bo zaczął padać deszcz.

Serdecznie dziękujemy panu leśniczemu za zamontowanie tabliczki, a wszystkich zachęcamy do odwiedzenia tego urokliwego miejsca.

 

 

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij