Hej, ho, pierwsza klasa!
Autor: UN 5 października 2023

Chłopcy i dziewczynki na wspólnym zdjęciu.Za nami pierwszy miesiąc szkoły. Wrzesień upłynął szybko. Odnaleźć się w nowej szkolnej rzeczywistości pomaga nam pani. A my wszyscy bardzo się staramy. W naszej klasie, 1c jest wesoło i głośno. Każdy z nas jest inny, lecz razem jesteśmy – Hej, ho, pierwsza klasa!
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.
wych. Teresa Moś

 

 

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij