Pasowania nadszedł czas!
Autor: Op@sp3 17 października 2023

Uroczyste ślubowanie klas pierwszych.Dnia 16 października 2023 r. odbyła się w naszej szkole uroczystość Pasowania Na Ucznia. Jest to szczególny dzień, który na długo pozostanie w pamięci każdego ucznia klasy pierwszej. W tym dniu dzieci oficjalnie przyjęte zostały do grona uczniów naszej szkoły. Podczas uroczystości pierwszoklasiści pokazali, że potrafią pięknie śpiewać i recytować wiersze. Starsi uczniowie, którzy również brali udział w uroczystości obiecali pomagać i wspierać w trudniejszych chwilach oraz udzielili kilka cennych wskazówek swoim młodszym kolegom.  Najważniejszą częścią uroczystości, na którą wszyscy czekaliśmy, było ślubowanie oraz pasowanie wielkim ołówkiem przez Panią Dyrektor.

Pierwszaki głośno i z przekonaniem ślubowały wypełniać sumiennie obowiązki ucznia, dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły, przynosić dumę sobie, rodzicom i nauczycielom, być sobą i marzyć każdego dnia!
Na koniec uroczystości uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki zasponsorowane przez Radę Rodziców, za co im bardzo serdecznie dziękujemy!
Dziękujemy uczniom: Oldze Dąbek, Laurze Walczak, Mikołajowi Rymaszewskiemu za poczet sztandarowy.

Wszystkim pierwszoklasistom życzymy wielu sukcesów, wspaniałych chwil w szkole i dużo, dużo radości!
Wychowawczynie klas I