Ciekawostki z życia 1c
Autor: UN 5 listopada 2023

Październik już za nami. I tak jak w piosence – „… w naszej szkole jak w dobrym kinie, szybko, ciekawie przemija czas…” Poznajemy literki, cyferki. Uczymy się pisać, liczyć i czytać. Tworzymy niezwykle ciekawe prace plastyczne. Wzięliśmy udział w Code Week i otrzymaliśmy nasz pierwszy certyfikat. Szczególnym dniem był dla nas dzień 16 października,  który na długo pozostanie w pamięci każdego z nas – czyli uroczystość pasowania na ucznia. Zapraszamy do obejrzenia poniższej galerii ilustrującej nasze zmagania z nowymi szkolnymi wyzwaniami.      

wych. Teresa Moś

CodeWeek 1c

 

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij