Uwaga: konkurs plastyczny ,,ANIOŁ”
Autor: UN 12 listopada 2023

KONKURS PLASTYCZNY „Anioł”

Organizator: Szkoła Podstawowa Nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Konopnickiej w Żorach i Stowarzyszenie Przyjaciół Chorych Hospicjum im. Jana Pawła II

Warunki uczestnictwa:
a) Konkurs jest skierowany uczniów szkół podstawowych.
b) Technika prac: dowolna
c) Format prac plastycznych nie większy niż A3
d) Prace zbiorowe nie będą przyjmowane.
e) każdy uczestnik konkursu oddaje tylko jedną pracę plastyczną
Termin i miejsce dostarczenia prac: do 24 listopada 2023 roku, świetlica szkolna w budynku nr 1.
Prace, w przypadku osób niepełnoletnich, należy dostarczyć wraz z wypełnionym przez rodziców formularzem zgłoszeniowym. Dostarczone prace bez oświadczenia nie będą brane pod uwagę (oświadczenie w załączniku poniżej). Osoby zainteresowane proszone są o zapoznanie się z regulaminem konkursu  zamieszczonym pod ogłoszeniem.

2023 – Regulamin Żorskiego Konkursu Plastycznego Anioł 2021 (2)

oświadczenie 2023

 

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij