POWIATOWY KONIURS PLASTYCZNY pt. „ŻORY W JESIENNYM PEJZAŻU”
Autor: UN 12 listopada 2023

Mamy laureatów ,,Powiatowego Konkursu Plastycznego pt. ,,Żory w jesiennym pejzażu”. Honorowy patronat nad konkursem sprawował Prezydent Miasta Żory Waldemar Socha oraz Przewodniczący Rady Miasta Piotr Kosztyła. Organizatorami konkursu byli: Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Sportowymi w Żorach oraz Żorskie Stowarzyszenie Edukacyjno-Kulturalne, a koordynatorem konkursu Pani Jadwiga Tabor, Prezes Żorskiego Stowarzyszenia Edukacyjno-Kulturalnego.

KATEGORIA KLAS 1-3

I MIEJSCE:
– Rybowicz Maja, klasa 3c
– Marcol Nadia, klasa 3c

II MIEJSCE:
– Łukasik Emilia, klasa 3c
– Drzyzga Paweł, klasa 3b
– Grabek Kaja, klasa 3a
– Tetla Hanna, klasa 3a

KATEGORIA KLAS 4-8

I MIEJSCE:
– Zomerlik Damian, klasa 6c
– Tetla Michał, klasa 6b

II MIEJSCE:
– Krysta Oliwia, klasa 7c
– Mieszczak Iga, klasa 6c
– Latosińska Melania, klasa 7b

III MIEJSCE:
– Michalik Zofia, klasa 6a
– Bulsza Aleksandra, klasa 6b

Nagrody zostaną dostarczone do szkoły przez organizatora konkursu po 15 listopada 2023 r.
GRATULACJE!!!

Joanna Kwiatkowska

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij