Drukarka 3D na zajęciach rozwijających kreatywność
Autor: RS@sp3 14 listopada 2023

#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci

 

W ramach innowacji pedagogicznej „Laboratorium 3D” uczniowie klasy 6a, 6b i 6c projektowali modele związane z obchodzonym 11 listopada Narodowym Świętem Niepodległości.

Renata Skóra

 

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij