KONKURS DLA KLAS 1-3
Autor: MO@sp3 17 listopada 2023

Zapraszamy do udziału w szkolnym konkursie plastycznym dla uczniów klas I-III – „Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa” .

Konkurs odbędzie się w niżej podanych terminach (do wyboru) :

  • 21 XI 2023 (wtorek) w godz. 15.10 – 15.55, sala nr 46
  • 23 XI 2023 (czwartek) w godz. 14.20 – 15.05, sala nr 43
  • 23 XI 2023 (czwartek) w godz. 15.10 – 15.55, sala nr 46

Zainteresowani przynoszą ze sobą potrzebne materiały, z których chcą samodzielnie wykonać świąteczną kartkę.

Organizatorzy: M.Orłowska, K.Krupa, B.Weisman-Pyszny

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij