Świętujemy Dzień Niepodległości
Autor: MO@sp3 12 listopada 2023

„Dzisiaj wielka jest rocznica – jedenasty listopada!…
Tym, co zmarli za Ojczyznę, hołd wdzięczności Polska składa.”
Dnia 10 listopada w naszej szkole odbył się uroczysty apel poświęcony najważniejszemu świętu narodowemu. W tym roku przypada 105 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości.
Akademia przygotowana przez uczniów klas 1-3 oraz klasę 5a miała przede wszystkim przypomnieć nam tamte ciężkie czasy ale także wzbudzić w nas refleksje.
Data 11 listopada to symbol walki o wolność, symbol wiary, miłości i symbol zwycięstwa.

Paulina Müller – Porombka

 
 
Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij