Dzień mamy w klasie 3b
Autor: Op@sp3 9 czerwca 2015

WP_20150527_00427 maja 2015 zaprosiliśmy nasze mamy na zajęcia otwarte. To już ostatnie zajęcia otwarte w takim składzie, dlatego cała klasa bardzo zaangażowała się w przygotowanie spotkania, podczas którego przewidziano także quiz dla mam ,życzenia i kwiaty. Jako że lekcja odbyła się późnym popołudniem, frekwencja wśród mam była 100 procentowa. O godz. 16:00  sala lekcyjna wypełniła się gośćmi i uczniami. Ci ostatni dali prawdziwy popis swojej wiedzy z przedmiotu i aktywności. Nic dziwnego – każdy przecież chciał być zauważonym przez swoją mamę. Radość i wzruszenie dało się zauważyć podczas wręczania kwiatów. Na niejednym policzku dostrzec można było łzy.
MARTA

 

 

 

 

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij