Dzień Rodziny w kl. 1 a i 1 b.
Autor: admin@sp3 28 maja 2015

DSC_2796W piękne popołudnie 28 maja uczniowie klas 1a i 1b zaprosili swoich bliskich na uroczystość z okazji Dnia Matki i Ojca, którą nazwali Dniem Rodziny. Wszyscy bardzo aktywnie włączyli się organizację tego dnia. Dzieci wraz z wychowawczyniami przygotowały występy. Były wesołe wierszyki, mnóstwo piosenek, tańce i popisy małych talentów. Rodzice nagrodzili małych artystów wielkimi brawami. Potem dzieci wręczyły przygotowane własnoręcznie laurki, wycałowali swoich rodziców i wspólnie udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez mamy. Ach , jak bardzo smakowało domowe ciasto. 

Wreszcie nastał czas  zabawy dla wszystkich. Pogoda dopisała, więc wyszliśmy na boisko szkolne. Tata jednego z naszych kolegów zorganizował i przeprowadził zawody sportowe. Po wspólnej rozgrzewce, odbyły się wyścigi na wesoło oraz mecz w dwa ognie. Rywalizacja zakończyła się remisem. To był naprawdę radosny dzień – radosny dla każdej rodziny.

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij