Pożegnalne ognisko klasy 3b.
Autor: Op@sp3 29 czerwca 2015

DSC_0715 (2)We wtorek 16  czerwca 2015 roku zorganizowaliśmy  pożegnalne  ognisko u naszego kolegi Tymka. Dzięki uprzejmości mamy i dziadków Tymka, nasze spotkanie było niepowtarzalne. Pięknie nakryte stoły, wspaniały poczęstunek , dzięki naszym rodzicom i tort urodzinowy Tymka to  wszystko z okazji pożegnania się z naszą klasą i Panią. Już ostatnie dni jesteśmy uczniami klasy trzeciej. Kończy się nasz pierwszy etap edukacji. Na tą okazję przygotowaliśmy krótki program artystyczny,wspominaliśmy te pierwsze trzy lata nauki i  jednocześnie dziękowaliśmy naszym rodzicom i naszej Pani. Śpiewem, tańcem, wierszem zamykamy wspaniały czas tych trzech lat. Różnie bywało „raz na wozie raz pod wozem’’, ale nie ma to, jak trzecia B . ”Gdy ci smutno, gdy ci źle do naszej klasy udaj się” !

To już ostatni dzień w trzeciej klasie,  szybko minęły te 3 lata , każdy z nas łezkę pewnie uroni, kiedy odejdzie do czwartej klasy! Do widzenia  3 klaso ! Wspólnych wspomnień mieliśmy wiele!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij