Trzecia A o czystość dba!
Autor: Op@sp3 28 września 2015

20150918_150606„Sprzątanie świata” to nazwa akcji odbywającej się na całym świcie pod koniec września. W Polsce organizuje się ją od 1994 roku. Uczniowie, którzy chcą żyć w czystym i kolorowym świecie, sprzątają swoje otoczenie i uczą się jak dbać  środowisko. Klasa 3a również przyłączyła się do akcji „sprzątania świata” i postanowiła posprzątać teren wokół szkoły oraz place zabaw na osiedlu 700-lecia Żor. Dzieci przyniosły z domu worki na śmieci oraz gumowe rękawiczki i z zapałem wzięły się do pracy. W efekcie nazbieraliśmy 6 worków śmieci, a osiedle stało się czystsze i ładniejsze. Zachęcamy wszystkich do dbania o środowisko nie tylko we wrześniu, ale przez cały rok!

Wychowawczyni klasy 3a

Katarzyna Krupa

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij