Rycerze i ich damy, czyli na średniowiecznym dworze
Autor: admin@sp3 8 października 2015

IMG-20150929-0032329 września klasa 2a i 2b uczestniczyła w XVIII edycji „Jesiennych Spotkań z …” pod hasłem: „W krainie księżniczek i rycerzy”.. które przygotowała Biblioteka Centralna na osiedlu Pawlikowskiego. Na zaproszone dzieci czekało wiele atrakcji. Specjalnie dla uczestników spotkań biblioteka zamieniła się w średniowieczny dwór, na którym zaproszone dzieci razem z księżniczkami i rycerzami przeżyły niesamowitą przygodę. W programie było głośne czytanie, film, zabawy ruchowe oraz zajęcia plastyczne. Na zakończenie każdy uczeń otrzymał pamiątkowy dyplom. Teraz każdy uczeń może wykonać pracę plastyczną i wziąć w konkursie pod hasłem: : „Na dworze króla Artura”. Tematem konkursu są bohaterowie średniowiecznych legend i baśni. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody książkowe. 

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij