VIII Żorskie Bieg Uliczny „Bieg po zdrowie”-było nas 130!!!
Autor: Op@sp3 11 października 2015

Już po raz ósmy nasza szkoła licznie (ok. 130 osób) zmierzyła się z dystansem dwóch kilometrów. Uczniowie klas I-VI wystartowali, by propagować zdrowy tryb życia. Dreszczyk emocji towarzyszył nam tuż przed startem, odliczanie i….ruszyli! Sprzed żorskiej Hali Sportowej, ulicami Rynku około 1000 osób biegło z różnych powodów. Większość chciała udowodnić, że da radę, niejako się sprawdzić. Niektórzy wręcz zakładali się ze swoimi rodzicami. Dla innych cenne były medale i nagrody, ale najważniejsza w tym wszystkim była wspaniała zabawa i czas spędzony na świeżym powietrzu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za wsparcie i pomoc podczas biegu!!!

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij