Wizyta w Miejskiej Bibliotece Publicznej 2 e i 2 f
Autor: admin@sp3 14 października 2015

W październiku odwiedziliśmy Miejską Bibliotekę Publiczną, by wziąć udział w zajęciach przez nią zorganizowanych. Słuchaliśmy legendy o smoku wawelskim i porównywaliśmy jej treść z treścią bajki, którą obejrzeliśmy. Potem każdy z nas wyklejał zamek z cegiełek. Wszyscy wzięliśmy udział w konkurencjach turnieju rycerskiego i świetnie się bawiliśmy. Na koniec poszliśmy zobaczyć wystawę lalek, która bardzo nam się podobała.

Uczniowie klasy 2 e

We wrześniu byliśmy w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Pani bibliotekarka czytała nam legendy. Później oglądaliśmy bajkę i walczyliśmy w turniejach rycerzy i księżniczek, jeździliśmy na zabawkowych konikach. Robiliśmy też czapeczki i miecze. Tańczyliśmy dawny taniec i widzieliśmy kolekcję lalek Barbie. Pani bibliotekarka zaprosiła nas na zajęcia organizowane przez bibliotekę. Biblioteka jest fajna i jest tam dużo ciekawych książek.

Uczniowie klasy 2 f