Warsztaty mydlarskie w naszej szkole
Autor: admin@sp3 14 października 2015

DSCF0013Klasy 1 a, 1 b, 2 e i 2 f wzięły udział w warsztatach mydlarskich, które odbyły się w naszej szkole. Każdy uczeń samodzielnie wykonał pachnące i kolorowe mydełka. Dzieci miały do wyboru różne wzory, wspaniałe owocowe i kwiatowe zapachy i niesamowite ozdoby glicerynowe, które zatopiły w mydełkach. Na koniec własnoręcznie wykonane mydełko zapakowały w ozdoby woreczek i opatrzyły dekoracyjną etykietą. Warsztaty bardzo się dzieciom podobały.