Warsztaty mydlarskie w naszej szkole
Autor: admin@sp3 14 października 2015

DSCF0013Klasy 1 a, 1 b, 2 e i 2 f wzięły udział w warsztatach mydlarskich, które odbyły się w naszej szkole. Każdy uczeń samodzielnie wykonał pachnące i kolorowe mydełka. Dzieci miały do wyboru różne wzory, wspaniałe owocowe i kwiatowe zapachy i niesamowite ozdoby glicerynowe, które zatopiły w mydełkach. Na koniec własnoręcznie wykonane mydełko zapakowały w ozdoby woreczek i opatrzyły dekoracyjną etykietą. Warsztaty bardzo się dzieciom podobały.

 

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij