Dzień Edukacji Narodowej z kołem PIELGRZYM-TURYSTA
Autor: admin@sp3 15 października 2015
SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

14 października po uroczystościach szkolnych związanych z Dniem Edukacji Narodowej pojechaliśmy do Krzyżowic. Najpierw udaliśmy się do Jeździeckiego Klubu Sportowego. Tam pośród sporej ilości koni była również koza, która uwielbia turystów i przez cały czas nam towarzyszyła. W oczekiwaniu na przejażdżkę konną bawiliśmy się w różne zabawy ruchowe ze śpiewem i piekliśmy pyszne kiełbaski. Następnie dzieci ze Szkoły Podstawowej w Krzyżowicach zaprosiły nas do swojej szkoły na turniej dwóch ogni. Na zakończenie udaliśmy się do kościoła parafialnego w Krzyżowicach. Pani katechetka Czesława Piontek opowiedziała o historii tego przepięknego kościoła. Obejrzeliśmy także Gaj Edmunda Bojanowskiego czyli tzw. ogród farski. Pomimo dość kapryśnej, październikowej pogody wróciliśmy do Żor zadowoleni z bardzo ciekawej wycieczki. 

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij