ŚLUBUJEMY – KL.1 D
Autor: admin@sp3 15 października 2015

DSC03787Od 14 października jesteśmy pełnoprawnymi uczniami SP – 3. Składając uroczyste przyrzeczenie, ślubowaliśmy jak najlepiej wypełniać swoje szkolne zadania i być dobrym kolegą i koleżanką. Pasowanie na pierwszaka było dla nas radosnym przeżyciem. Po części oficjalnej, w klasie czekały na nas niespodzianki. Przyozdobieni w birety, które zawiązali nam rodzice, złożyliśmy „akt ślubowania”, odciskając swój kciuk pod jego tekstem . Czekało nas jeszcze „kwaśne” zadanie. Z uśmiechniętą buzią 🙄 zjedliśmy cytrynkę i otrzymaliśmy pamiątkowy dyplom. Ponieważ 14 października przypada DEN, zatem nasza Pani otrzymała od nas niespodziankę. 

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij