Zaproszenie „Różaniec modlitwą rodzinną”
Autor: Op@sp3 14 listopada 2015

Drodzy uczestnicy konkursu „Różaniec modlitwą rodzinną”

Zapraszamy WAS wraz z rodzicami na rozdanie dyplomów dnia 21 listopada 2015 r. o  godz.16.00 do Hospicjum im. Jana Pawła II w Żorach

W programie:
Program artystyczny, wręczenie dyplomów, wystawa prac konkursowych etapu powiatowego. Po zakończeniu spotkania prace można zabrać do domu, można  też złożyć symboliczną złotówkę na rzecz HOSPICJUM.  LICZYMY NA WASZĄ OBECNOŚĆ! 
ORGANIZATORZY

 Zwycięzcy etapu szkolnego:

na poziomie klas I Magdalena Pawlas kl. Ib

na poziomie klas II Amelia Marosz kl. IIb

na poziomie klas III Karol Pełka kl. IIIa

GRATULUJEMY!

 

 

 

 

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij