Święto Niepodległości w naszej szkole
Autor: Op@sp3 14 listopada 2015

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości odbył się w naszej szkole apel. Była poezja i pieśni patriotyczne. Wspólnie odśpiewany hymn. Wszystko po to, by pamiętać i uczcić pamięć wszystkich, dzięki którym żyjemy dziś w wolnej Polsce.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij