KLASA ŚWIĘTOŚCI
Autor: Oz@sp3 15 listopada 2015

Drugiego listopada w naszej szkole dominował kolor biały. Uczniowie klas IV, V, VI uczestniczyli w konkursie KLASA ŚWIĘTOŚCI. Oprócz białego stroju trzeba było wykonać kilka zadań, za które klasa otrzymywała punkty.

Po podsumowaniu wyników I miejsce przypadło klasie VD, II miejsce kl. VC, III miejsce kl. VIA.  GRATULUJEMY!

Niech święci, którzy wam w tym dniu w waszych zadaniach towarzyszyli, będą dla was wzorem do naśladowania!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij