Dzień Zdrowego Drugiego Śniadania w klasie 1A
Autor: Op@sp3 16 listopada 2015

To dziś jest ten dzień. Przyszliśmy do szkoły z reklamówkami pełnymi zdrowego jedzenia. Wśród warzyw pojawiły się również owoce. Spytacie po co? Otóż piliśmy soki ze świeżo wyciskanych warzyw i owoców. Mniam, ale pyszności. Na naszym stole pojawiły się sowy, misie, myszki i inne zwierzaki. Najwięcej radości sprawiło nam zjedzenie tych pysznych i zdrowych kanapek, które wykonaliśmy własnoręcznie.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij