Eliminacje do konkursu przyrodniczo-ekologicznego „Mali przyrodnicy”
Autor: Op@sp3 16 listopada 2015

Dnia 10.11. zorganizowane zostały eliminacje do powiatowego konkursu „Mali przyrodnicy”. Wzięło w nich udział 12 uczniów z klas III. Uczniowie zmagali się z pytaniami zamkniętymi oraz kilkoma zadaniami otwartymi sprawdzającymi ich wiedzę z zakresu recyklingu, segregacji, znajomości pięter lasu oraz pracy z mapą Polski. Naszą szkołę na powiatowym konkursie, który odbędzie się 24.11. 2015 r. w ZS nr 5 w Baranowicach, reprezentować będą uczniowie klasy 3b- Zofia Marczak, Michał Dźwigoński oraz uczennica klasy 3d- Wiktoria Zgrzebnicka.
Zwycięzcom gratulujemy i trzymamy kciuki na dalszym etapie konkursu!!!
Magdalena Oparowska-Kozyra
Monika Orłowska