Uczniowie klasy 3b podczas Świątecznego Koncertu Charytatywnego w Miejskim Ośrodku Kultury w Żorach.
Autor: Op@sp3 15 grudnia 2015

DSC_8210W niedzielę 13 grudnia br. uczniowie klasy 3b wystąpili w inscenizacji pt. „Choinka” podczas Świątecznego Koncertu Charytatywnego zorganizowanego przez Żorskie Towarzystwo Kulturalne Kontrapunkt MOK Żory oraz Fundację ORANGE na rzecz Warsztatów Terapii Zajęciowej w Żorach. Naszych artystów z widowni wspierali rodzice. Występ został ciepło przyjęty przez licznie zgromadzoną publiczność.

W imieniu dzieci, rodziców i swoim dziękuję organizatorom za zaproszenie klasy do udziału w koncercie.    Małgorzata Muras

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij