Uczniowie klasy 3b podczas Świątecznego Koncertu Charytatywnego w Miejskim Ośrodku Kultury w Żorach.
Autor: Op@sp3 15 grudnia 2015

DSC_8210W niedzielę 13 grudnia br. uczniowie klasy 3b wystąpili w inscenizacji pt. „Choinka” podczas Świątecznego Koncertu Charytatywnego zorganizowanego przez Żorskie Towarzystwo Kulturalne Kontrapunkt MOK Żory oraz Fundację ORANGE na rzecz Warsztatów Terapii Zajęciowej w Żorach. Naszych artystów z widowni wspierali rodzice. Występ został ciepło przyjęty przez licznie zgromadzoną publiczność.

W imieniu dzieci, rodziców i swoim dziękuję organizatorom za zaproszenie klasy do udziału w koncercie.    Małgorzata Muras