Akcja „Góra Grosza”
Autor: admin@sp3 21 grudnia 2015

Drodzy uczniowie zebraliśmy 54 kg monet!!!

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim klasom, które zaangażowały się w zbieranie groszy i tym samym przyczyniły się do niesienia pomocy, która zostanie udzielona bardzo wielu dzieciom, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej.
Magdalena Gawron

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij