Szachowe sukcesy!
Autor: Op@sp3 21 grudnia 2015

11 grudnia laureaci Mikołajkowego Szkolnego Turnieju Szachowego reprezentowali naszą szkołę na Mistrzostwach Żor Szkół Podstawowych w Szachach Dziewcząt i Chłopców. Punkty zdobywali zespołowo i indywidualnie.
Jako drużyna chłopców zajęli II miejsce, jako drużyna dziewczyn również II miejsce.

W klasyfikacji indywidualnej I miejsce zajął Igor Zaborski z klasy 2 f.

Nasi reprezentanci:

  • Igor Zaborski  2 f
  • Karol Trojnar  6 b
  • Patrycja Osińska  6 a
  • Patrycja Stępka  6 a

    Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w szachowej grze!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij