Szachowe sukcesy!
Autor: Op@sp3 21 grudnia 2015

11 grudnia laureaci Mikołajkowego Szkolnego Turnieju Szachowego reprezentowali naszą szkołę na Mistrzostwach Żor Szkół Podstawowych w Szachach Dziewcząt i Chłopców. Punkty zdobywali zespołowo i indywidualnie.
Jako drużyna chłopców zajęli II miejsce, jako drużyna dziewczyn również II miejsce.

W klasyfikacji indywidualnej I miejsce zajął Igor Zaborski z klasy 2 f.

Nasi reprezentanci:

• Igor Zaborski  2 f
  • Karol Trojnar  6 b
  • Patrycja Osińska  6 a
  • Patrycja Stępka  6 a

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w szachowej grze!