Świąteczna niespodzianka – przedstawienie pt. „Tydzień po świętach”.
Autor: admin@sp3 22 grudnia 2015

DSCF3439Tegoroczne spotkania wigilijne uatrakcyjniła niespodzianka przygotowana specjalnie dla uczniów przez nauczycieli, pracowników administracji i kuchni. Zaprezentowali zabawną, a zarazem wzruszającą opowieść o tym, co wydarzyło się tydzień po świętach pomiędzy utrudzonymi przygotowaniami do świąt Elfami, a pewnymi siebie Reniferami. Kłótni nie było końca, a przygotowania do przyszłorocznych świąt stanęły pod znakiem zapytania.Tygodniowy pobyt w Egzotycznej Lamecie miał położyć kres tym waśniom i przypomnieć wszystkim, o co tak naprawdę chodzi w Święta Bożego Narodzenia. Aplauz, śmiech i gromkie brawa były dla „aktorów” dowodem na to, że przedstawienie wszystkim się podobało!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij