SP3 I AKCJA ZIELONYCH SERDUSZEK
Autor: Oz@sp3 23 grudnia 2015

  

Niecierpliwie oczekujemy tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia. Wyczekujemy białego puchu i radości płynącej z przebywania w gronie najbliższych. Przygotowujemy się do niepowtarzalnych momentów i przyjęcia z otwartym sercem tego co niosą ze sobą święta. W tym roku Uczniowie SP-3 po raz drugi włączyli się w akcję zielonych serduszek Fundacji Donum Caritatis im. Ks. Zdzisława Tronta.
Wykonali świąteczne ozdoby, które zostały przekazane uczestnikom wigilii dla samotnych zorganizowanej przez Zespół Charytatywny przy parafii ŚW.ŚW. AP. FILIPA I JAKUBA W ŻORACH. Uświetnili także ich uroczystość przedstawieniem słowno- muzycznym.

Zdjęcia z przebiegu akcji można zobaczyć na www.facebook.com/FundacjaDonumCaritatis

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij