ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA OD KLASY 5C!!!
Autor: Oz@sp3 23 grudnia 2015

W Noc Bożego Narodzenia

Podzielmy się opłatkiem,

Składając sobie serdeczne życzenia

Niech czas Bożego Narodzenia

Upłynie w atmosferze miłości i ciepła

A nadchodzący Nowy Rok spełni wszelkie

Oczekiwania

I będzie pełen szczęśliwych dni.

WESOŁYCH ŚWIĄT
I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2016 ROKU

życzą uczniowie klasy 5c z wychowawczynią

JJJ

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij