Mikołaj w klasie 1a i 1b
Autor: Op@sp3 1 stycznia 2016

Hu, hu, ha

Hu, hu, ha

Nasza zima zła,

ale zima z Mikołajem

jest pachnącym ciepłym majem.

 

Grudzień to bez wątpienia wyjątkowy miesiąc w roku i kiedy nadchodzi wszystkie dzieci bardzo się cieszą na spotkanie z Mikołajem. Z tym niezwykłym i wyjątkowym gościem spotkaliśmy się 7 grudnia 2015 r. w „Stacyjkowie” w Rudach Raciborskich. Na miejscu powitał nas jeden z elfów i zaprosił do przejazdu kolejką wąskotorową w poszukiwaniu listu od Św. Mikołaja. Po powrocie z przejażdżki wyglądaliśmi Mikołaja z każdej strony. Wreszcie długo oczekiwany gość przybył … drezyną. Radość była ogromna, na niejednej twarzy można było zobaczyć promienne szczęście. Święty Mikołaj przywiózł ze sobą prezenty dla wszystkich, znalazł czas na rozmowę z każdym dzieckiem. To niezwykła postać, pełna ciepła, humoru i czaru. Jednak przyszedł czas, by to wspólne spotkanie, które dostarczyło wszystkim mnóstwo wrażeń zakończyć. Ten dzień pozostanie w naszej pamięci na długo. Zdjęcia zrobione z Mikołajem, będą wspaniała pamiątką tego spotkania.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij