Wigilia w 5d
Autor: Oz@sp3 23 grudnia 2015

22 grudnia nasza klasa 5d obchodziła spotkanie wigilijne. Do tego niezwykłego wydarzenia przygotowywaliśmy się od miesiąca. Podczas lekcji wychowawczej ubieraliśmy choinkę. Najwięcej wrażeń sprawiło nam losowanie karteczek z nazwiskami kolegów, czy koleżanek, które losowaliśmy po to, aby danej osobie przygotować prezent.

Podczas wigilii, oprócz wspólnego posiłku, tradycyjnego opłatka, składania sobie życzeń, czy śpiewania kolęd mieliśmy okazję wysłuchania pięknych kolęd w wykonaniu naszej koleżanki z klasy – Oli Jaskólskiej, która zagrała na wiolonczeli, oraz naszego kolegi – Jakuba Bębenka, który zagrał na pianinie.

Chcieliśmy podziękować mamie Ali Reguły za to, że zrobiła wszystkie zakupy na naszą uroczystość wigilijną oraz mamie Jakuba Wnuka, która upiekła piękny domek z pienika. Domek ten zdobył maksymalną ilość punktów w konkursie na najładniejszy piernik, organizowany przez Samorząd Uczniowski.

Oto kilka fotografii z naszej uroczystości…

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij