Klasa 5d w Muzeum Miejskim
Autor: Oz@sp3 22 grudnia 2015

20151221_123816Dnia 21 grudnia klasa 5d wzięła udział w lekcji muzealnej oraz warsztatach organizowanych w Muzeum Miejskim w Żorach. Temat zajęć i warsztatów to „Czar i magia Świąt Bożego Narodzenia”. Lekcja ta dotyczyła obchodów Świąt Bożego Narodzenia w różnych krajach świata, m.in. w Australii, Europie – Hiszpanii, Irlandii, Wielkiej Brytanii i Danii . W części warsztatowej wykonaliśmy niezwykłe ozdoby bożonarodzeniowe, które mogliśmy zabrać do domu. Oto kilka fotografii z tej niezwykłej lekcji...

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij