Zwycięstwo na I Powiatowym Konkursie Logicznego Myślenia!
Autor: Op@sp3 13 stycznia 2016

DSCN0597W dniu dzisiejszym dwójka naszych uczniów z klasy 3b: Zofia Marczak i Szymon Dubiel reprezentowali naszą szkołę na I Powiatowym Konkursie Logicznego Myślenia w Prywatnej Szkole „Żorek”.  Zadania konkursowe były podzielone na teoretyczne i praktyczne. Uczniowie musieli wykazać się nieszablonowym myśleniem i dużą wyobraźnią.
Szymon Dubiel zdobył 23 pkt/26 pkt, tym samym zajął I miejsce!
Gratulujemy! Liczymy na dalsze matematyczne sukcesy!

 

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij