Zwycięstwo na I Powiatowym Konkursie Logicznego Myślenia!
Autor: Op@sp3 13 stycznia 2016

DSCN0597W dniu dzisiejszym dwójka naszych uczniów z klasy 3b: Zofia Marczak i Szymon Dubiel reprezentowali naszą szkołę na I Powiatowym Konkursie Logicznego Myślenia w Prywatnej Szkole „Żorek”.  Zadania konkursowe były podzielone na teoretyczne i praktyczne. Uczniowie musieli wykazać się nieszablonowym myśleniem i dużą wyobraźnią.
Szymon Dubiel zdobył 23 pkt/26 pkt, tym samym zajął I miejsce!
Gratulujemy! Liczymy na dalsze matematyczne sukcesy!