Warsztaty z ekologistyki ze studentami Uniwersytetu Ekonomicznego
Autor: Op@sp3 25 stycznia 2016

DSC_049719 stycznia gościliśmy w naszej szkole studentów logistyki Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Przeprowadzili oni dla uczniów klas III warsztaty pt. „Ekologistyka”. Uczniowie dowiedzieli się, co oznacza pojęcie logistyka, doskonalili umiejętność prawidłowego segregowania śmieci oraz zobaczyli, co dzieje się później z przesegregowanymi przez nas  śmieciami.

Uczniowie z zainteresowaniem oglądali przygotowaną przez studentów prezentację oraz bardzo chętnie grali w grę logistyczna z „trochę starszymi kolegami z uczelni” . Mamy nadzieję, że za rok studenci odwiedzą nas znowu i warsztaty te staną się tradycją naszej szkoły tak, jak wycieczki na Uniwersytet Ekonomiczny, który odwiedzają uczniowie klas IV – VI od ubiegłego roku szkolnego.

MH