Kinderki klasy 5b
Autor: KK@sp3 27 stycznia 2016

zdj2

24 stycznia w Gliwicach zakończył się pierwszy etap turnieju Kinder+ Sport trójek chłopców. Do turnieju klub MUKS Sari Żory zgłosił 3 drużyny składające się z uczniów klasy V „b” naszej szkoły. Po zaciętej rywalizacji do kolejnego etapu awansowały 2 drużyny: SP 3 Sari Żory I ( Wójciga Jakub, Piksa Aleksander, Grela Antoni, Mielczarek Szymon )  SP 3 Sari Żory III ( Muras Tomasz, Błażyca Bartosz, Palenga Jakub, Wyrobek Mikołaj ). Niestety po pierwszym etapie z rywalizacji odpadł zespół SP 3 Sari Żory II ( Frysz Tomasz, Stępień Jakub, Rerych Mikołaj ). Zabrakło niewiele. Następny turniej w sobotę 30 stycznia w Tychach. Życzymy powodzenia !!!

zdj1 zdj3