Przedstawienie kółka teatralnego dla rodziców
Autor: MF@sp3 31 stycznia 2016

IMG_6361A WEEK AFTER CHRISTMAS

W ubiegły poniedziałek, 25.01.2016r., nasze kółko wystąpiło przed najważniejszą dla aktorów publicznością, mianowicie przed swoimi rodzicami, z przedstawieniem, a w zasadzie, z musicalem, pt. „Tydzień po świętach.” Trudne i wymagające było to przedsięwzięcie, ale młodzi aktorzy sprostali zadaniu, i teraz, z całą pewnością możemy powiedzieć, że damy sobie radę już z praktycznie każdym dziecięcym scenariuszem. Możemy się zacząć przygotowywać do Festiwalu, który już w marcu.

Oto galeria z przedstawienia.

Co do Festiwalu…… Uczniowie także angażują się w organizację naszej wielkiej dorocznej imprezy pod nazwą Międzyszkolny Konkurs Małych Form Teatralnych w Językach Obcych. W ubiegłych latach impreza ta gromadziła ponad 120 uczniów z 13 różnych szkół całego regionu. Gościliśmy lokalną prasę i telewizję, a także przedstawicieli samorządu naszego miasta. W pierwszej edycji jedna z naszych aktorek: Milena Oleś, została wyróżniona nagrodą za ekspresję sceniczną. W ubiegłym zaś roku nasz aktor Tomasz Tobiasz, obecnie już gimnazjalista, został uhonorowany nagrodą główną dla najlepszego aktora ze szkół podstawowych.

 

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej naszego festiwalu: http://www.teatrwjezykachobcych.cba.pl/

Tam dowiedzą się Państwo wszystkiego co z nim związane, a także zobaczą galerie zdjęć z poprzednich edycji.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij