MARZYCIELSKA POCZTA – KL.2D
Autor: admin@sp3 22 grudnia 2015

WP_20151217_019Miesiąc grudzień to czas pisania życzeń, listów. Nasza klasa postanowiła napisać do Patrycji, dziewczynki z dziecięcym porażeniem mózgowym. Patrycja nie siedzi, nie mówi, ale bardzo lubi dostawać listy. Niektórzy z nas wykonali samodzielnie bożonarodzeniowe kartki. Na zajęciach wspólnie redagowaliśmy życzenia świąteczne dla Pati. Potem każdy z nas pięknie i starannie przepisał życzenia. Od rodziców Patrycji wiemy, że bardzo ucieszyła się z kartek i życzeń. Trzymamy kciuki za rehabilitację .

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij